Přeskočit na hlavní obsah

Pět neděl v tahu...

 bez výtahu...

šesté patro pěšky nahoru a dolů x krát...

psice pamětnice...já a málem mrtvice


nicméně rekonstrukce se podařila...

a ještě ke všemu máme ve výtahu veliké zrcadlo...

a ovládání na psí tvář...

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

P.B. nejmladší ...hysterie na Staroměstském náměstí ..

  Když jsem ji požádal o obrázek jako by ho namaloval Hieronymus Bosh ...slečna Gemini ho odmítla ...odmítla jen jeho  ...zdá se že surrealistické oko toho kritika bezbožné společnosti je ke včerejší hysterii na Staroměstském náměstí příliš silným soustem 

Není a nebude

Fotografie, která měla být vystavena v pátek dvacátého března na Digiaréně... a není a nebude... ...aby ji neprošla záruční doba, tak bude tady... měla se totiž jmenovat "A přece II."

Čekání na Noemovu Archu...

  Samozřejmě fotografie nemá vůbec nic společného s aktuálním děním (a jejím řízením) na významné Galerii Digiaréna !