FACE

1. 7. 2018

Léto 2018 (1)

Období se nějak přestávají krýt se zkušeností. Co je léto, co ještě jaro, těžko říci. Do očí se už také vkrádá podzim a to je první prázdninový den. Vyschlé plochy zahrad a parků popadává suché listí jako by to bylo září, jak bývalo zvykem. Divný průběh ten rok má a není to poprvé a možná to spěje k nějakému budoucímu normálu.

Fotky z léta budu vkládat po šesti kusech tak nějak postupně. Tohle je tedy první díl mého snažení spadajícího do aktuálních měsíců, létem se nazývajících."He gave me that longing and then made me mute"
 se jmenuje tahle první fotografie. Strejda Google si sice mele něco trošku jiného, nicméně český by to mělo být "Obdařil mě tou touhou a později ze mě udělal němého" a ta anglická verze šla do světa, neb tam nic jiného neberou. Pocitová záležitost, beru si ji osobně.Tahle se vytoulaná na zdejším starém městě...Blue(s)...obojí mám v decentní poloze velmi rád...She' s got a few of these social- networking accounts, a couple dating services...
Prostě světák, stále on-line a zatím stále sám...Abstraktní svět a potvrzení, že je fakt kulatý i když se kolem toho v poslední době vedou ploché řeči..Konečně léto jak má být. Žádná abstrakce. Takové potvrzení, že nad Stvoření nic není. Jen tlachání o dějích, které kdyby opravdu byly, nestála by to louka ani nějaké to klíště pak domu odnesené...Další fotky léta prostě příště :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat